MEIE KOLLEKTIIV

MEIE KOLLEKTIIV

MEIE KOLLEKTIIV

MEIE KOLLEKTIIV

MEIE KOLLEKTIIV
MEIE KOLLEKTIIV

MEIE KOLLEKTIIV

                                       

 
Pille
Juhataja, küünetehnik

Pille on salongi perenaine. Ta hoolitseb oma töötajate ja klientide heaolu eest. Oma töös on ta kiire, täpne ja kohusetundlik. Pille koolitab ennast pidevalt. Lisaks kõrgharidusele majanduses omab diplomeeritud kutset ka kosmeetiku ja rätsepa erialal.

Eelika
Küünetehnik

Eelika teab kõike uutest toodetest. Lisaks küünetehniku tööle vastutab Eelika küünehooldustoodete müügi eest. Ta on väga sõbralik ja abivalmis. Hoolitseb kõigi heaolu eest salongis.
Lapsehoolduspuhkusel!


Kätlin
Iluteenindaja
(lapsehoolduspuhkusel)
Kätlin on pisike aga tubli. Tema käes töö lausa lendab. Kätlin on abivalmis ja asjalik, tema teeb meil maniküüri ja pediküüri ning paigaldab kunstripsmeid. Kätlin maandab tööpingeid uute teadmiste omandamisega. Hetkel on tal pooleli õpingud Räpina Aianduskoolis. Ta on ka Tartu Ülikoolis pedagoogikat õppinud.

Ilona
Küünetehnik
(lapsehoolduspuhkusel)
Ilona tunneb ilumaailma nagu oma viite sõrme. Tema teab alati, mis hetkel kõige trendikam ja on seda valmis klientidele rõõmsalt pakkuma. Lisaks küünetehniku oskustele, on Ilona lõpetanud kosmeetiku eriala Tartu Iluravi Erakoolis.
Kati
Küünetehnik

Kati armastab väga oma tööd. Ta täiendab end järjepidevalt erialaselt. Kati on väga sportlik, tema autasude riiulit ehivad kulturismi ja bodyfitnessi karikad.

Mirit
Küünetehnik

Mirit on jutukas, lõbus ja sõbralik. Mirit armastab väga oma pere ja lapsi. Samasuguse armastusväärsusega kohtleb ta ka oma kliente. Kes kord Miriti hoolt tunda saanud, see sellest enam loobuda ei soovi.

 

Mari
Küünetehnik
(lapsehoolduspuhkusel)


Mari suhtub oma töösse täie tõsidusega, tema peale võib alati loota. Mari on käeliselt väga osav, tema töö valmib kiiresti ja korrektselt, seda hindavad kõrgelt ka tema kliendid. Juba mõnda aega on ta ka välja koolitanud uusi küünetehnikuid.

Cärol
Küünetehnik
(lapsehoolduspuhkusel)
Cärol on meie salongi pesamuna, kuid oma noorusele vaatamata töös kiire ja klientidega alati naerusuine. Lisaks küünetehniku oskustele on Cärol omandanud kosmeetiku haridus. Vabal ajal meeldib Cärolile looduses liikumine.


Merje
Juuksur

Merje suhtub oma töösse täie pühendumusega. Ta on ülimalt hooliv, töökas, empaatiline kõige ja kõigi suhtes. Merje kogub uut energiat sportides ja reisides.

 
Annika
Juuksur

Annika on meie salongi kõige sportlikum liige. Annika ei anna kunagi alla juuksuritöös ja spordis. Tema loovust, sihikindlust ja rõõmsameelsust hindavad kliendid ja töökaaslased.Maarja
Juuksur
(lapsehoolduspuhkusel)

Maarja on armsalt rõõmsameelne inimene, kes on alati teadlik juuksuritöö uutest trendidest. Maarja teeb kõik ilusaks, kes tema juuksuritooli satuvad. Maarja kogub inspiratsiooni reisidelt ja külastades kaugeid maid.

Ilutasku @ 2023 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper